Ми використовуємо файли cookie для забезпечення працездатності сайту, поліпшення навігації, підвищення зручності роботи з сайтом, продовжуючи роботу сайтом ви погоджуєтеся з умовами політики конфіденційності.

Наше виробництво

Меблева компанія «Фенікс» працює на ринку з 2006 року, і вже давно стала широко відомою як виробник недорогий, якісної і практичною корпусних меблів. Асортимент продукції фабрики постійно розширюється. Дизайнери-розробники при виготовленні нових моделей меблів враховують не тільки вимоги щодо естетичного та сучасному зовнішньому вигляду виробу, але і велику увагу приділяють зручності і ергономіці кожного меблевого елемента. Фабрика меблів «Фенікс» відома в першу чергу виробництвом сучасними і зручними корпусних меблів. Ці меблі стала популярною і затребуваною в українського споживача. Сучасний дизайн, велика кольорова гама, відмінну якість виділяє продукцію виробництва фірми «Фенікс» на ринку меблів. Ми постійно займаємося розширенням асортименту продукції, що випускається. Наша меблі виконані з високоякісного ДСП, в комплектації використовується якісна і стильна фурнітура відомих світових виробників. Це дає гарантію довгого терміну служби предметів меблів від нашої фабрики. Виробництво готової продукції фабрики варіюються від 20 до 100 тонн на добу, продукція упакована у фірмову картонну упаковку і штрих-кодована.


Наше виробництво

Основою нашого виробництва є високо кваліфіковані інженера, професійні робітники (проходять обов'язкову атестацію), і потужний верстатний парк!

Hirzt-Livra

Свердлильно-присадочний верстат з ЧПУ управлінням і миттєвої переналадкой.


ПРИЗНАЧЕННЯ

- для свердління отворів в меблевих деталях по пласті, а також по передньому, задньому і боковому торцях

- для гнучких виробництв меблів на замовлення

- для великих виробництв на ділянці доукомплектації

ПЕРЕВАГИ

Висока гнучкість: кожна наступна деталь може мати іншу карту присадки, для цього потрібно всього лише вибрати з пам'яті машини наступну карту присадки!

Висока продуктивність обладнання: можна завантажити наступну деталь в той час як машина закінчує обробку попередньої!

Просте управління: використання при програмуванні графіки!

Заміна інструменту проводиться тільки при необхідності його заточування.

Немає необхідності в будь-яких настройках дриля, досить завантажити програму і встановити деталь на робочий стіл. Ви можете обробляти одну за одною деталі різного розміру з різними картами присадки в потоковому режимі, без перенастроювань верстата. Програма оптимізації сама вибере найбільш швидкий варіант присадки залежно від встановленого в шпинделях інструменту. Свердлильний верстат може працювати як в прохідному режимі (для обслуговування двома операторами), так і в режимі повернення панелі в область завантаження (для обслуговування одним оператором).

Hirzt-F8


ПРИЗНАЧЕННЯ

- свердління деталей меблів по пласті, переднього і заднього торців

- використовується на малих і середніх виробництвах для свердління невеликих партій і індивідуальних замовлень

Altendorf F45 ELMO

Форматно-круглопильні верстати для точного чистового розкрою облицьованих і необлицьованих деревних плит.


Форматний круглопильний розкрійний верстат Altendorf F45 і F45 ELMO виробництва Minden, Німеччина.

Прохідний крайколичкувальний верстат KDT-360

Кромкообліцювальній з автоматичною подачею заготовки призначений для личкування прямолінійних крайок плитних матеріалів рулонними кромками АБС, ПВХ і смуговим матеріалом кромки завтовшки до 3 мм.


Даний верстат включає в себе наступні основні вузли:

- Вузол автоматичної подачі матеріалу кромки;

- Вузол попереднього обрізання матеріалу кромки (гільйотина);

- Вузол бічного притиску;

- Вузол чистового обрізання кромки;

- Вузол фрезерування кромки по пласті;

- Вузол циклювання;

- Вузол осциляції (видалення залишків клею з поверхні плити);

- Вузол полірування.

Пільний центр з ЧПУ KDT 820

Призначений для автоматичного розкрою одночасно декількох панелей і плит з деревних матеріалів по запрограмованої карті розкрою.